Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 14.07. 2020
Dnes má svátek Karolína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance - zajímavosti 2006–2013

15. 10. 2013 | Aktuality
Nejčastěji diváci v anketě na webu ČT charakterizovali StarDance jedním slovem: RADOST.

Nejskandálnější mezi světovými verzemi StarDance je přenos z Brazílie, kde se během vystoupení jedna soutěžící kompletně svlékla.


Prostor přibližně 1 000 m2 zaujímá hlavní sál StarDance.

V sále je 13 kamer, z toho je jedna umístěna na kamerovém jeřábu, jedna na steadicamu, jedna na otočné hlavě na stropě, jedna na velké kamerové jízdě a jedna na malé kamerové jízdě.
V zákulisí je přibližně 30 zrcadel.

StarDance - zajímavosti 2006–2013O vzhled soutěžících a moderátorů se stará šest vizážistů a další dvě vizážistky pečují o členy poroty.

Šaty pro soutěžící jsou do poslední chvíle utajované, po kostýmních zkouškách ještě nedokončených šatů je soutěžící vidí poprvé ráno v den přenosu.
Porota má na každý večer jiné oblečení, celkem vystřídají za osm večerů 32 obleků.
Česání a líčení tanečnice ve StarDance trvá zhruba hodinu a půl.
Pro soutěžící je 12 šaten a další šatny pro porotu, zpěváky a moderátory.


V každém ročníku StarDance se v rodinách soutěžících objeví někdo, kdo výborně peče a zásobuje zákulisí domácími delikatesami. V prvním ročníku to byli moravští příbuzní vítězné tanečnice Kristýny Coufalové, v loňském ročníku manželka Oldřicha Navrátila.
K nepsaným rituálům StarDance patří dort, se kterým se před prvním přímým přenosem objeví v zákulisí Tereza Kostková a věnuje ho soutěžícím na povzbuzenou.

V zákulisí StarDance rok od roku přibývají děti. Tuto radostnou řadu zahájila Tereza Kostková, která byla v druhé řadě už šťastnou maminkou syna Toníka. Na konci StarDance II prozradila Tatiana Vilhelmová v přímém přenosu, že je tři měsíce těhotná, a v červenci 2008 porodila syna Cyrila. V roce 2012 se narodila tanečníkovi Petru Čadkovi a herečce Jitce Čvančarové dcera Elena Emílie. Podobně rozšířil rodinu tanečník Jan Tománek. Zatímco v první řadě měli s Kamilou jen syna Jonáše, vloni už se narodila Nela. Baby boom se ve StarDance nevyhýbá ani porotě: Janu Révaiovi a jeho paní, herečce Zuzaně Šulajové, se letos narodil syn Jakub.

StarDance - zajímavosti 2006–2013Zatím největším introvertem byla podle Marka Ebena zpěvačka Aneta Langerová, největším extrovertem zpěvačka Monika Absolonová.

Vedle tradičních puchýřů a bolavých zad se v každém ročníku objevilo nějaké nenadálé zranění – v prvním ročníku musel ze soutěže odstoupit pár Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš kvůli tanečníkovu natrženému tříselnému svalu.
S úpornými bolestmi zad bojoval Tomáš Dvořák.

V třetí řadě s nataženými svaly bojovali Zuzana Norisová a Miroslav Bosák.
Ještě před vysíláním čtvrté řady StarDance se o největší rozruch postarala Táňa Medvecká, když na poslední chvíli kvůli namoženému kolenu odstoupila ze soutěže. Táňu narychlo nahradila Aneta Langerová.
Filip Sajler si natrhl úponový sval mezi kyčelním kloubem a páteří, takže dál soutěžil jen s obstřiky.

V páté sérii se proslavila podebraná osmička Báry Polákové, kterou herečka nejdřív léčila antibiotiky a po soutěži si ji šla dát vytrhnout.

Ani hokejista Martin Procházka se neobešel bez zraněného kotníku.

Zdroj: Česká televize
Foto: David Raub

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku StarDance - zajímavosti 2006–2013:

StarDance - zajímavosti 2006–2013
StarDance - zajímavosti 2006–2013
StarDance - zajímavosti 2006–2013
StarDance - zajímavosti 2006–2013
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !