Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 14.07. 2020
Dnes má svátek Karolína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Stardance 2013 – moderátorka Tereza Kostková

15. 10. 2013 | Moderátoři
Ve StarDance 2013 se Tereza Kostková znovu ocitne v roli moderátorky. Populární herečka a moderátorka nyní působí v pražském Divadle pod Palmovkou. Tereza Kostková si zahrála například v seriálech Proč bychom se netopili, Cesty domů a Obchoďák.

Tereza Kostková je moderátorka pořadu StarDance 2013, má výška 168 cm.
Tereza Kostková se narodila ve znamení Blíženců.

Do StarDance se vracíte pošesté. Co vás stále na moderování tohoto formátu přitahuje?

Asi právě už ta tradice. Je to v tom nejlepším slova smyslu „podzimní rituál“. A tradice je jistota, že při všem běhu života je cosi neměnné. Ačkoli i to je relativní, protože žádná řada ještě nebyla „stejnou řekou“. A to je pochopitelně dobře.

Stardance 2013 – moderátorka Tereza KostkováCo říkáte na letošní sestavu účinkujících ve StarDance 2013?
Tereza Kostková : Je to velmi zajímavé uskupení. Jednotlivé osobnosti jsou bezesporu Osobnostmi (s velkým O) a já zbožňuji tu alchymii, která se začne dít, když je propojí, spojí a zpotí takovýto projekt! Je nepředvídatelná a právě tradici StarDance osvěží puncem „nového“.

Všiml jsem si, že v zákulisí pečujete o účinkující, nosíte dorty, uvolňujete atmosféru. Pečete je sama?
Mám to vždycky v úmyslu a vždy mi čas dovolí to akorát koupit, ale letos své předsevzetí možná naplním, protože mám volněji. Takže: vlastní pečení slibovat nebudu… Znám to, ale pečovat budu 100% a na 100 %.

Tipujete si sama pro sebe na začátku potenciální vítěze? A jak vám odhady vycházejí?
Tereza Kostková:  Netipuji, chci a musím přistupovat ke všem rovnoměrně, to jednak, a pak každá řada byla jinak překvapivá v procesu vylučování účastníků v jednotlivých kolech. Neexistuje klíč, tak to „nepáčím“ a nechávám běžet.

Jaká situace vás v minulé StarDance nejvíc překvapila?
Tereza Kostková: Konkrétně je jich nespočet. Celkově právě vlastně vždycky ta „divácká obec“. I tam se chtě nechtě jednotlivé osobnosti u obrazovek – aniž se kdy vzájemně setkají – spojí do jakéhosi jednotného živého tvaru, který spolu diskutuje, bojuje, fandí, smutní, nesouhlasí, rozporuje, komentuje, chválí, haní, ale celkově a zdánlivě nenápadně do „děje“ zasahuje. Do nálady, do atmosféry. Do všeho. Divák je podstatnější složkou, než si myslí.

Zaujaly vás společenské tance natolik, že se jim nějakým způsobem věnujete i mimo StarDance? Kdy jste tančila naposledy?
Jak jsme loni s Markem trénovali to naše úvodní tango, přihlásila se touha tančit natolik, že jsem se i já přihlásila do Taneční školy Petra Čadka. Chodila jsem, když čas dovolil, na lekce latiny k Honzovi Onderovi. Jenže ten čas mi to zase tak hojně nedovoloval.

Minulý rok jste s Markem poprvé předvedli společný tanec, co chystáte letos do StarDance 2013?
Tanec tentokrát nechystáme. Ale třeba je ještě přemluvím. Ale flákat se nebudeme.

V tanci vede partnerku vždy muž. Máte to tak i v osobním životě?
Pokud vede, nesmýká ani netlačí, prostě pevně drží, vnímá její dech a lehce určuje směr, aby nenarazili, je to zcela v pořádku. Ještě lépe: je to krása!

Říká se, že tanec je odrazem celkové vášnivosti. Myslíte si, že to je pravda?
Myslím, že vášeň má šanci se v tanci celkově odrazit.

Souhlasíte s tím, že tanec je nejlepší dieta?
Jedna z nejlepších! Na StarDance jsem viděla nejmarkantnější zhubnutí a tvarování těla do rovnoměrné krásy, aniž to zavánělo nemocí.

Některé tance vyžadují velmi odvážné modely, najdete podobné i ve svém šatníku? Nebo odvážila byste se v nich také vystoupit?
No, ačkoliv se módy nebojím, tak v šatech na latinu opravdu v civilu nechodím. Ale při tanci bych se klidně odvážila. Nepotřebuji v denním oblékání tolik barevností a cingrlátek, ale při tanci je to nádhera. Prostě své k svému.

Jaká je vaše největší moderátorská „noční můra“ ve StarDance?
Mně už se hodně můr realizovalo, takže mě už tolik nestraší, zato vím, že jsou možné. Ale nerada bych je většími úvahami dráždila a přivolávala k životu. Myslím, že umějí být velmi tvůrčí… Pochopitelně na úkor moderátora.

V zákulisí vidíte, co všechno účast v pořadu obnáší, přijala byste nabídku soutěžit?

Čistě teoreticky se svou láskou k tanci i dřině netajím, takže ano, ale jsem se svou pozicí „netančící matky pluku“ naprosto spokojena.

Tereza Kostková bude moderovat společně s Markem Ebenem! Dívejte se na StarDance 2013 každou sobotu od 2. listopadu 2013 na ČT1!

Zdroj foto: David Raub

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Stardance 2013 – moderátorka Tereza Kostková:

Stardance 2013 – moderátorka Tereza Kostková
Stardance 2013 – moderátorka Tereza Kostková
Stardance 2013 – moderátorka Tereza Kostková
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !